Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2020

Post 1 - przywitanko

 Cześć, postanowiłam tutaj powrócić bo już kiedyś pisałam wpisy na blogu, ale innym. Chciałam znaleźć tamten stary, ale nie pamiętam ani numeru ani maila - nic.  Postanowiłam założyć tego bloga, ponieważ ostatnio mam tak pomieszane życie ze aż muszę zacząć o tym pisać. Na początku tyle co mogę powiedzieć o sobie to to, że jestem dziewczyną, mam 19 lat, za miesiąc 20, mam chłopaka i mieszkam z nim od półtora roku, mamy psa który jest mój, dostałam go od M ( tak będę go nazwać) na 18 urodziny, mieszka z nami. Lubie oglądać trudne sprawy i ukrytą prawdę, a moim ulubionym serialem jest 19+.  Za około półtora miesiąca wyjeżdżamy za granicę, pracować, zarabiać i ponoć dobrze żyć. Nie jestem do tego przekonana, nie potrafię zostawić rodziny z którą byłam całe życie i jestem z nią bardzo związana, ale muszę... Najgorsze w tym wszystkim jest jeszcze to, że na początku nie będę mogła wziąć ze sobą psa... Bardzo ją kocham, jest moim najukochańszym psem i naprawdę nigdy w życiu na ni...