Post 1 - przywitanko
Cześć, postanowiłam tutaj powrócić bo już kiedyś pisałam wpisy na blogu, ale innym. Chciałam znaleźć tamten stary, ale nie pamiętam ani numeru ani maila - nic.
Postanowiłam założyć tego bloga, ponieważ ostatnio mam tak pomieszane życie ze aż muszę zacząć o tym pisać. Na początku tyle co mogę powiedzieć o sobie to to, że jestem dziewczyną, mam 19 lat, za miesiąc 20, mam chłopaka i mieszkam z nim od półtora roku, mamy psa który jest mój, dostałam go od M ( tak będę go nazwać) na 18 urodziny, mieszka z nami. Lubie oglądać trudne sprawy i ukrytą prawdę, a moim ulubionym serialem jest 19+.
Za około półtora miesiąca wyjeżdżamy za granicę, pracować, zarabiać i ponoć dobrze żyć. Nie jestem do tego przekonana, nie potrafię zostawić rodziny z którą byłam całe życie i jestem z nią bardzo związana, ale muszę... Najgorsze w tym wszystkim jest jeszcze to, że na początku nie będę mogła wziąć ze sobą psa... Bardzo ją kocham, jest moim najukochańszym psem i naprawdę nigdy w życiu na nikim mi tak nie zależało jak na tej małej pchełce..
Nie wyobrażam sobie, że muszę iść się tak naprawdę JUŻ pakować, bo dosłownie zaraz wylatujemy. Boję się, nie znam języka praktycznie w ogóle, w szkole nic się nie nauczyłam. Chwile się uczyłam z Duolingo, ale też średnio co mi to dało, bo nie uczyłam się regularnie. Także, nie potrafię języka, muszę iść tam do pracy, muszę zarabiać, chodzić do sklepów, kupić samochód, wynająć mieszkanie i to wszystko bez znajomości języka.
Nawet nie wiem od czego mam zacząć, co mam spakować, czego nie pakować, co zabrać co zostawić, co najpierw, co później, jaka torba, czy w ogóle... nie mam siły
Komentarze
Prześlij komentarz